Rekruttering (barn/ungdom)

Klubben skriker etter rekruttering av barn og ungdom. I den forbindelse ønsker vi å kartlegge om det er noen av klubbens medlemmer som ønsker å bidra med dette, og hva folk ser for seg at de kan bidra med.

Pr i dag er klubben i kontakt med Kvam IL, Lågen CK, Sør Fron IL, Lillehammer CK og GD om terrengsykkel-cup(er) i Gudbrandsdalen, men her er ingenting «spikra», så de som er interesserte i å drive rekrutteringsarbeid kan i stor grad forme dette selv. Klubben er åpne for alle innspill når det gjelder rekruttering, det er altså bare viktig at vi finner ut hvem som er villige til å ta i et tak!

Dersom DU føler at du kan bidra med noe her ta kontakt med leder i OSK, Øyvind Svare Odde, på 97161761, på Facebook eller ottadalensk@gmail.com.

IMG_0157

Skriv en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s