Resultatliste Lomsrittet 2014

Nedlastbar versjon: Lomsrittet 2014 res

G 11

Gard Hauge Flatmo                           Ottadalen SK             42.40

 

G 13

Gudbrand V. Skjåk                             Ottadalen SK              40.45

Hans Krogstad                                   Skjåk IL                       42.40

Anders Haugen                                  Skjåk IL                       45. 29

 

G 14

Ivar Fosheim                          CK Valdresekspressen          40.45

 

G 15

Even Korpberget                              Ottadalen SK              45.14

 

M 17-19

1. Hans Kristian H. Rudland             Lillehammer CK        2.09.44

2. Roman Magnus Lørken                Lillehammer CK        2.10.33

Tormod Weydahl                          Ottadalen SK             2.10.33

4. Ola Hagen                                    Ottadalen SK             2.19.28

5. Martin Nyhus                                Lillehammer CK        2.23.40

Bjørn Inge Gjersdal                      Sykkylven SK             2.23.40

 

 

M 20-29

1. Erik Stakston                                 Lågen CK                    2.10.33

Leif Trønnes                                  Ottadalen SK               2.10.33

3. Håkon Sæther                               Lågen SK                    2.23.19

4. Svein Kåre Sundhagen                                                     2.23.40

Torkjell Voll                                    Lillehammer CK           2.23.40

6. Ola Tamburstuen                         Lågen CK                     2.35.20

-. Svend Bentdal                                                                   DNF

 

 

M 30-39

1. Østen Bergum                              Kvam IL                      2.09.44

2. Pål Kristian Moen                         Ottadalen SK              2.10.33

Bjørn Ekren                                   Ottadalen SK              2.10.33

Kim Erik Moen                               Lågen CK                   2.10.33

5. Andre Granrud                              Ottadalen SK             2.13.43

6. Ole-Jørgen Lian                            Oppdal sykkelklubb   2.14.39

7. Jan Erik Øyen                               Ottadalen SK             2.17.25

8. Andreas Randen                          Oppdal sykkelklubb    2.23.40

9. Lars Kåre Mork                            Ottadalen SK              2.33.29

10. Stein Roger Løkken                   Lågen CK                   2.41.30

11. Gunnar Haanshus                     Lillehammer CK          2.46.00

12. Geir Sveinung Alme                    Luster sykkelklubb    2.47.40

 

 

M 40-49

1. Kjetil Steineide                              Ottadalen SK                2.10.33

Stian Viberg                                   CK Valdresekspressen 2.10.33

Tore Sundero                                Ottadalen SK                2.10.33

Nils Kvehaugen                             Ottadalen SK                2.10.33

Odd Dybdalen                               Ottadalen SK                2.10.33

Håkon Fagerhaug Gustavsen       Oppdal sykkelklubb       2.10.33

Sjur Arne Lindby                           Ottadalen SK                 2.10.33

Øyvind Korpberget                       Ottadalen SK                 2.10.33

Eldar Kurseth                                Sykkylven SK                2.10.33

Kjell Ivar Brun                               Ottadalen SK.              2.10.33

12. Robert Nimmons                       Oppdal sykkelklubb     2.23.40

Torbjørn Broks Pettersen           Lillehammer CK             2.23.40

13. Dirk Lørken                                 Lillehammer CK           2.35.20

14. Vidar Brendstuen                       Luster sykkelklubb       2.47.40

– . Waldemar Meier                         Luster sykkelklubb        DNF

 

 

M 50-59

1. Eivind Fosheim                             CK Valdresekspressen 2.10.33

Bjørn Sand                                  Oppdal sykkelklubb   2.10.33

Per-Ivar Weydahl                         Ottadalen SK             2.10.33

4. Odd Arne Staum                           Lillehammer CK        2.23.40

– . Jørn Milsteinhaugen                      Lågen CK                    DNF

 

 

M 60 – 69

1. Rolf Borgos                                   Lillehammer CK         2.23.40

Bjørn Eriksen                                Ottadalen SK             2.23.40

 

Skriv en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s